top of page

Try Before Buy

Aku na zkoušku

Láká vás akumulátorová technika, ale zatím si nejste jistí, zda je pro vás vhodná? Právě vám je určena nová služba Try Before Buy. Vyzkoušejte si aku stroje STIHL bez závazků ještě před nákupem a nechte se ohromit jejich vlastnostmi.

Jak to funguje?

     složte vratnou kauci ve výši 2 000 až 3 000 Kč (platba možná pouze v hotovosti)

     zapůjčte si na 48 hodin jeden ze široké nabídky aku produktů STIHL s plně nabitým akumulátorem

     zjistěte, jak vám stroj vyhovuje, a rozhodněte se, zda si jej zakoupíte

 

Pokud si koupíte libovolný stroj z naší široké nabídky, za vyzkoušení nic neplatíte a od prodejce si odnesete nový kus. Jestliže si žádný produkt nezakoupíte, bude vás zapůjčení stát 300 Kč.

Akumulátorový systém STIHL

Už bezmála 100 let je společnost STIHL lídrem technologického pokroku v oblasti lesní a zahradní techniky. STIHL byl od počátku u vývoje motorových benzínových pil a neustále přináší vlastní inovativní řešení. Akumulátorová technika je tichá, snadno ovladatelná, intuitivní a vhodná jak pro použití na zahradě, tak při péči o lesy nebo veřejnou zeleň. Představuje moderní řešení pro všechny, kteří hledají vysoce výkonné, ale i ekologické řešení. 

Díky Try Before Buy si můžete vyzkoušet produkty ze 2 řad: AK-Systém a AP-Systém. Čím jsou speciální? Akumulátor z dané řady můžete využít k pohonu všech strojů v rámci konkrétního systému. Jeden akumulátor, celá řada možností!

AK-Systém STIHL

AP-Systém STIHL

AK-Systém obsahuje vše, co potřebujete pro práci na zahradě: od vyžínačů přes nůžky na živý plot až po zahradní sekačky a motorové pily. Tyto stroje jsou kompaktní, výkonné a tiché, oceníte je tedy jak vy, tak vaše okolí. AK-Systém představuje ideální řešení pro běžnou údržbu zahrady, ale i pro méně náročné profesionální použití.

AP-Systém byl navržen pro profesionály a pro použití ve veřejné správě. Veškeré stroje z této řady jsou odolné proti vodě, takže je můžete využít za každého počasí. Vyznačují se zejména vysokým výkonem, nízkou hlučností a mimořádně dlouhou výdrží akumulátoru, kterou ocení profesionálové i běžní uživatelé.

Seznam strojů k zapůjčení

AK-Systém

AKU Foukač BGA 57
AKU Křovinořez FSA 57 
AKU Nůžky HSA 50
AKU Pila MSA 70 C-B
AKU Sekačka RMA 235

AP-Systém

AKU Foukač BGA 86
AKU Křovinořez FSA 86 R
AKU Nůžky HSA 100
AKU Pila MSA 220 C-B
AKU Sekačka RMA 448 PV 

Obchodní podmínky

Dokumenty ke stažení

Všeobecné podmínky nájemní smlouvy Try Before Buy

Informace o zpracování osobních údajů

bottom of page